Skip to content

Filtry Filtrorq

Filtry FILTORQ to najnowsze osiągnięcia technologiczne Wysokiej jakości filtry wytwarzane od 1973 roku. Nowoczesny system produkcji oraz wykwalifikowana kadra pracowników, pozwoliła na stworzenie oferty trwałych, wydajnych i niezawodnych filtrów. Proponujemy filtry oleju, powietrza, paliwa, kabinowe i inne. hydrauliczne oleje hamulcowe oraz smary.

FILTORQ jest firmą turecką – wiodącym dystrybutorem filtrów, części zamiennych oraz producentem filtrów do pojazdów oraz maszyn przemysłowych. Firma rozpoznawalna jest zwłaszcza w regionie Morza Egejskiego. Wszystko zaczęło się w 1973 roku, kiedy to Fevzi Orikli założył firmę Ikiler Otomotiv, która w 1976 roku rozpoczęła sprzedaż detaliczną oleju smarownego. W 1978 roku Ikiler Otomotiv rozszerzył swoją ofertę poprzez, stworzenie zakładu recyklingu odpadów włókienniczych. Dzięki tej współpracy, w 1980 roku powstał rynek filtrów, który później stał się głównym obszarem działania firmy. Ikiler Otomotiv do 1985 roku skupiał swoją dystrybucje w regionie Morza Egejskiego. Po rozszerzeniu swojego terytorium na regiony Morza Śródziemnego i Trackiego, firma rozwiązała partnerstwo z zakładem recyklingu odpadów włókienniczych i od 1988 roku postanowiła działać samodzielnie. Ikiler Otomotiv do 1996 roku dynamicznie rozwijał się na rynku pod przewodnictwem założyciela Fevzi’a Orikli’ego. Następnie jego następcy Ahmet i Tahir Orikli przejęli kierownictwo, a ich oddanie i wprowadzone reformy zaczęły przyczyniać się do bycia jedną z wiodących firm na rynku. W 2000 roku Ikiler Otomotiv wybudował swój pierwszy oddział w trzecim obszarze przemysłowym w Denizli. Zmieniając swój plan sprzedaży i przyjmując zamówienia, firma w 2003 roku powiększyła swój obszar marketingowy odnosząc duży sukces. Na fali rozwoju Ikiler Otomotiv zbudował w 2006 roku oddział w Izmirze i podjął się w regionach Morza Egejskiego i Śródziemnomorskiego dystrybucji filtrów MANN Filters. Za osiągnięte sukcesy Ikiler Otomotiv został w 2008 roku wyróżniony przez MANN Filters. W tym samym roku firma przeniosła swoją główną siedzibę na duży obszar, zakładając później firmę Ikipar Otomotiv Ithalat Ihracat LTD dedykowaną do sprzedaży części zamiennych dla ciężkich i lekkich pojazdów użytkowych. 

Ikiler Otomotiv koncentruje się na zadowoleniu klientów. Wartość firmy stale rośnie dzięki powierzchni magazynowej 6500 m2, 50 pracownikom, 30 pojazdom i 16 000 różnych produktów w swojej ofercie.