Skip to content

Hydraulika

Firma Lippold GmbH & Inter-Nicco.eu jest Partnerem Biznesowym wiodących firm produkujących pompy hydrauliczne, takich jak Bosch, Sauer-Danfoss, Hydac oraz innych zamieszczonych poniżej, w tym te, które produkują silniki elektryczne o napięciu stałym 12-24V oraz napięciu zmiennym 220-380V. 

Naszym atutem jest sprzedaż nowych pomp, motorów oraz części w zdecydowanie krótszym terminie w porównaniu do innych firm działających jako przedstawicielstwa handlowe. 

Zajmujemy się również profesjonalną naprawą silników, hydrostatów oraz pomp hydraulicznych stosowanych w maszynach przemysłowych, budowlanych, komunalnych i innych. Dzięki umowie Partnerskiej wszystkie naprawy przeprowadzane są w oryginalnych, macierzystych zakładach naszych Partnerów w Niemczech, dzięki temu czas naprawy ograniczony jest do niezbędnego minimum. 

Przyjmujemy od naszych klientów do naprawy wszelkiego typu urządzenia, części wchodzące w skład maszyn hydraulicznych. Po dokonaniu naprawy klient otrzymuje zawsze działający, dokładnie sprawdzony sprzęt, na który udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy.

Zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie, ponieważ naprawy są dokonywane w macierzystych zakładach produkcyjnych w Niemczech, gdzie jest nieograniczony dostęp do części zamiennych oraz do specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami na najwyższym poziomie. Macie Państwo pewność, iż naprawiane urządzenie jest w dobrych rękach.

Świadczymy również usługi związane z naprawą:

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko pomp hydraulicznych, ale również pomp tłoczkowych oraz zębatych. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie określić dokładny i skuteczny zakres napraw. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres info@inter-nicco.eu
W wiadomości prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej pompy, części wraz z tabliczką znamionową, co ułatwi znalezienie odpowiednika oraz analizę naprawy.

ŁOZYSKA TOCZNE I OSPRZĘT

TECHNIKA NAPĘDOWA

HYDRAULIKA I PNEUMATYKA KOMPONENTY

INŻYNIERIA HYDRAULICZNA