Skip to content

Oleje Lubrico

Lubrico Oil International spełnia wszystkie potrzeby przemysłu smarnego z zatwierdzoną jakością i szeroką gamą produktów.
Spełnia wymagania rynku motoryzacyjnego, przemysłowego i morskiego z ponad 200 rodzajami produktów. W ofercie znajdują się oleje samochodowe, oleje przemysłowe, środki zapobiegające zamarzaniu, hydrauliczne oleje hamulcowe oraz smary.

Lubrico jest w Turcji i pobliskich krajach jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów. Posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w zorganizowanych strefach przemysłowych Gebze. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu, Lubrico spełnia na rynkach międzynarodowych wymagania jakościowe branży motoryzacyjnej, przemysłowej, motocyklowej i morskiej oferując ponad 400 różnych asortymentów produktów, a także stale rozwijając się o nowe produkty w oparciu o wymagania rynku. Lubrico zajmuje swoje miejsce wśród wiodących marek w branży, które w dziedzinie rozwoju produktu i prac badawczo-rozwojowych współpracują z wiodącymi na świecie producentami dodatków. Dzięki swojemu zaangażowaniu, osiągnięciom oraz wysokiej jakości w tej dziedzinie, Lubrico uzyskało aprobaty produktowe ważnych producentów OEM, takich jak: Mercedes-Benz, Volvo, Man i Renault. Maszyny produkcyjne nowej generacji – stosowane w Lubrico – wyposażone w inteligentną technologię zbudowane są na zamkniętym obszarze o powierzchni ponad 12.000 m2. Firma ma obecnie ponad 40.000 ton zdolności produkcyjnych na jednej zmianie, a dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia udarowego i w pełni automatycznym systemom napełniania, zlokalizowanym wyłącznie w zakładach Lubrico w Turcji, wydajność ta może osiągnąć nawet 160 000 ton. Lubrico zapewnia najszybszą i najlepszą obsługę swoim partnerom dzięki silnej strukturze kapitałowej, 2 tysiącom ton pojemności surowców w swoich zakładach i ponad 3 tysiącom palet zapasów produktów końcowych. W pełni automatyczne maszyny produkcyjne 4.0 stosowane w fabryce Lubrico zapewniają komunikację wszystkich urządzeń i systemów, co pozwala na maksymalizacje jakości produkcji. 

Obecnie Lubrico Oil International eksportuje 50% swojej całkowitej produkcji do ponad 40 krajów na 5 kontynentach. Obsługiwani są klienci na rynkach europejskich, amerykańskich, azjatyckich, australijskich i afrykańskich. Lubrico zapewnia także możliwość produkcji kontraktowej różnym producentom i dystrybutorom OEM w swoich zakładach. Dzieli się doświadczeniami ze swoimi partnerami we wszystkich procesach, w tym w projektowaniu produktów, rynku i wyborze produktów na potrzeby marki. Lubrico Oil International z dnia na dzień coraz bardziej zwiększa swój lokalny i międzynarodowy udział w rynku. Sukces firmy zawdzięcza młodym i dynamicznym pracownikom, skrupulatności w produkcji i strukturze zorientowanej na klienta.